BezpiecznaCiaza112023

lezymy do konca ciazy:(

13 lata 6 miesiąc temu #33856 przez sara125
no to daria nieciekawie...masakra tak lezec ja na szczescie nie musialam ale trzymaj sie kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33862 przez alaq
no współczuję Ci ogromnie, moja siostra od samego początku ciąży musiała leżeć, bo miała tak jak Ty, z tymże miała założony szew na dodatek, więc przesrane co tu dużo mówić/
Trzymaj się i nie martw, wszystko będzie dobrze, dobrze, że w porę wykryte i jesteś pod opieką lekarzy. Trzymam kciuki by było wszystko ok i nie lekceważ tego leżenia.
Pozdrawiam gorąco :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33963 przez bombel779
O jeja ale kicha :( Będziesz chyba musiała zaopatrzyć się w stos książek i filmów :) Ale qrcze ile można tak leżeć i leżeć ?? Nie wyobrażam sobie tego i współczuję Ci :(
A to już tak będzie wyglądało do samego porodu?? Czy jest szansa,że jak trochę poleżysz to Twój/Wasz stan się poprawi ??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34022 przez sloneczko
niepamietam dokladnie ktora z mam na forum z terminem na maj, ale ktoras wlasnie z tego powodu miala krazek zalozony, moze jest inne wyjsc na podtrzymanie.

wspolczuje Ci, ja pamietam jak lepzalam bo mnialam bole i dwa dni plackiem dla mnie bylo tragedia a Ty masz polowe przed soba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34024 przez Mirella
Daria, powiem Ci tak, jeszcze zatęsknisz do czasu kiedy mogłaś leżeć godzinami i czytać książki.... albo gapić się w tv, albo z kompem na kolanach grać w kulki czy co tam lubisz....

Współczuję Ci, bo strach o dzidzię to strach o dzidzię, nic fajnego, wiem coś o tym, chociaż ja w ciąży nie leżałam, ale ruchy miałam bardzo ograniczone. Ale jak potem weźmiesz takiego małego krasnala na ręce.... A tam, co Ci będę tłumaczyć, zawsze warto zrobić wszystko i jeszcze trochę zeby się tej chwili doczekać :D

A siedź z nami, siedź, zobaczysz jak tu fajnie, też zapadniesz na forumoholizm, i powiem Ci po cichutku, ze wyleczyć się z tego nijak nie idzie, ja tu od roku siedzę....


No a teraz niestety musisz się przemęczyć, jak mus to mus ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34048 przez DariaEm
Tak wlasnie, przemyslalam to i wywnioskowalam ze moge juz nie miec takiej okazji do lezenia i wypoczywania po ciazy :silly: ale oczywiste jest ze wolalabym odpoczywac w innych okolicznosciach :angry:
A na tym forum bardzo mi sie spodobalo, wiec to ma tez swoje dobre strony:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34051 przez DariaEm
bombel779 napisał:

O jeja ale kicha :( Będziesz chyba musiała zaopatrzyć się w stos książek i filmów :) Ale qrcze ile można tak leżeć i leżeć ?? Nie wyobrażam sobie tego i współczuję Ci :(
A to już tak będzie wyglądało do samego porodu?? Czy jest szansa,że jak trochę poleżysz to Twój/Wasz stan się poprawi ??

Z tego co powiedzieli mi w szpitalu to powinnam wylezec chociaz do 8 miesiaca, bo jakbym urodzila teraz to nie byliby w stanie urtowac dzidzi bo jest jeszcze za malutka i nie zdolna do zycia poza lonem mamy.
W srode przyjada po mnie zeby sprawdzic rozwarcie i jezeli bedzie jakies ryzyko to zaloza mi szef. No i zeby bylo wszystko ok, trzeba lezec, szyjka raczej sie sama nie podniesie wiec przez 4 miesiace bede musiala ograniczyc ruch. Szkoda mi tez mojego meza, bo bardzo sie martwi i przez to jest caly czas przybity, musi tez niestety przejac prawie wszystkie moje obowiazki domowe pomimo ze ma swoja prace :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34095 przez bombel779
Ojj Daria :( Smutno się robi jak czyta się takie rzeczy,w końcu ciężarna kobieta najlepiej zrozumie ciężarną.. Ale zawsze trzeba być dobrej! Musicie się z mężem teraz wzajemnie wspierać bo ten czas będzie dla obojga ciężki.
Trzymamy za Was kciuki!!Niech wszystko dobrze się toczy,leniwie i na płasko :P ale niech się toczy! ;) Buziaki dla Was!!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34121 przez DariaEm
bombel779 napisał:

Ojj Daria :( Smutno się robi jak czyta się takie rzeczy,w końcu ciężarna kobieta najlepiej zrozumie ciężarną.. Ale zawsze trzeba być dobrej! Musicie się z mężem teraz wzajemnie wspierać bo ten czas będzie dla obojga ciężki.
Trzymamy za Was kciuki!!Niech wszystko dobrze się toczy,leniwie i na płasko :P ale niech się toczy! ;) Buziaki dla Was!!

Dziekujemy :kiss: Napewno bedzie wszystko w porzadku jak dostosuje sie do zalecen :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34173 przez sylka
Wszystko się ułoży. Moja znajoma musiała leżeć od 1 mies. ciąży. Najpierw szpital pózniej juz w domku. Urodziła cudownego, zdrowego synka. Maluch rośnie jak na drożdzach. Głowa do góry wszystko powoli się wyprostuje. Zgalądaj na forum, tu czas zawsze szybko płynie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #34653 przez miskiewicz88
ja takze musze caly czas lezec i tak juz od 3 miesiecy....Mam skrocona szyjke, do 28 tc przyjmowalam duphaston na podtrzymanie...gdy chodze boli mnie brzuch i dostaje skurczy...ale trzeba wytrzymac jeszcze troche...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34655 przez bombel779
Koszmar :( Nie wyobrażam sobie tego :( I na prawdę szczerze Wam współczuję dziewczyny.
Ale jak dzieciaki mają dzięki temu być bezpieczniejsze,to...trzeba się "poświęcić".Dacie radę dziewczyny!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34660 przez DariaEm
u mnie tez okazalo sie ze to nie lozysko tylko szyjka, dostalam Spasfon, cos podobnego do no-spy. Biore to ale srednio widze poprawe,a jestem z tych osob ktorym ciezko usiedziec na pupie i strasznie mnie to przygnebia, ale dzidzia najwazniejsza wiec dam rade napewno.

Miskiewicz88 od kiedy musisz tak lezec i jakie mialas objawy skroconej szyjki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34663 przez miskiewicz88
Musze lezec od poczatku 4 miesiaca....a objawy to ciagly ból brzucha...;/;/ Oraz malenstwo jest nisko ulozone...

DariaEm a jak to wyglada u Ciebie?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34668 przez DariaEm
No ja to obudzilam sie o 3h nad ranem w te sobote(jestem w 21tc) bo strasznie mi stwardnial brzuch, towarzyszylo temu dziwne ciagniecie w dol a po chwili jakby ktos podpiol mnie pod odkurzarz i zaczol odkurzac w srodku, wzielam szybko te tabletki, troche pomoglo ale pojawily sie skurcze... i tak dotrzymalam do 10h rano i poszlam do szpitala, tam powiedzieli mi ze mam skrocona szyjke i musze bardzo uwazac teraz, nawet siedziec mi nie wolno :dry: momentami czuje sie jak kaleka.
Jutro ide do szpitala bo skorcze mam nadal, jak wstaje z lozka sie zalatwic lub jak juz wstaje z toalety... moze mnie zatrzymaja lub dadza cos po czym to przejdzie bo z dnia na dzien coraz bardziej sie boje :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl